МЗЗПР - MOSHA
Јуни 22, 2018, 09:44:02 *
Добредојдовте Гостин. Ве молам пријавете се или зачленете се.

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија.
Новости: Добредојдовте на новиот форум на МЗЗПР
 
   Почетна   Помош Пребарај Пријавување Зачленување  
Нема нови пораки Закон за БЗР
4 Пораки
3 Теми
Последна порака од Никола Георгиев
во Одг: Ревизија на Законот...
пратена Декември 17, 2010, 07:56:52
Нема нови пораки Правилници за БЗР
25 Пораки
2 Теми
Последна порака од admin
во Одг: Правилник за висина...
пратена Февруари 18, 2014, 07:14:14
Нема нови пораки Останати законски регулативи поврзани со БЗР
4 Пораки
2 Теми
Последна порака од Милан Петковски
во ПРАВИЛНИК ЗА ЗАДОЛЖИТЕЛН...
пратена Април 12, 2010, 07:06:36
Нема нови пораки Општо - Прашања и одговори
1 Пораки
1 Теми
Последна порака од Бојан Савиќ
во Несреќи при работа преди...
пратена Мај 27, 2014, 08:50:25
Нема нови пораки Синдикати
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Работодавци
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Министерство за труд и социјална политика
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Општо - Прашања и одговори
0 Пораки
0 Теми
Нема нови пораки Општо - Прашања и одговори
10 Пораки
7 Теми
Последна порака од Милан Петковски
во Работно место со посебни...
пратена Мај 07, 2014, 06:06:33

* МЗЗПР - MOSHA - Инфо центар
Статистики на форумот
Статистики на форумот 44 Пораки во 15 Теми од 17 Члена. Последен член: msu.edu.mk
Последна порака: "Несреќи при работа преди..." ( Мај 27, 2014, 08:50:25 )
Погледајте ги 10-те најнови пораки на форумот.
[Повеќе Статистики]
Присутни корисници
Присутни корисници 4 Гости, 0 Членови

Најмногу присутен денес: 8. Најмногу присутен било кога: 52 (Јуни 19, 2016, 07:21:33 )
Пријавување (Дали сте ја заборавиле лозинката?)
Пријавување
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!